02LAJME

Aksident me të lënduar afër Vushtrrisë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në Bukosh të Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë dy automjete ku përveç dëmeve të konsiderueshme materiale raportohet edhe për të lënduar.

Market Florenti
Florenti Company
Koha
Market Florenti

Aksidenti ka ndodhur në vendin ku është duke u punuar në ndërtimin e hekurudhës.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin./IndeksOnline/