02LAJME

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, saktësisht në Shkabaj, ku janë përfshirë një veturë dhe një kombi.

Sipas pamjeve të publikuara nga vendi i ngjarjes, një autoambulancë ka intervenuar në vendin e ngjarjes.

Koha
Florenti Company
Market Florenti
Market Florenti

Akoma nuk dihet për numrin e të lënduarve, teksa shihet se janë shkaktuar dëme të mëdha.

FOTO: Tv Dukagjini