02LAJME

Aksidentohet ambulanca e QKMF’së në Skenderaj, lëndohen 4 persona

Foto ilustrim

Rreth ores 10:30 është aksidentuar një autombulancë e QKMF’së në Skenderaj, e cila po transportonte të semurë për në QKUK.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Drenasit.

Market Florenti
Florenti Company
Koha

Përveç dëmeve materiale, të lënduar kanë përfunduar 4 persona.

Rajoni ka mësuar se gjendja e ambulancave është jashtë standardeve minimale dhe shumica janë nën defekte.