02LAJME

Arrestohet një burrë në Vushtrri, ushtronte dhunë psiqike ndaj gruas

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Vushtrri, pasi që në vazhdimësi i dyshuari ka ushtruar dhunë psiqike ndaj gruas, shkruan Mitropol.

Viktima ka njoftuar policinë ka kerkuar urdhër mbrojtës.

Market Florenti
Market Florenti
Florenti Company
Koha

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”, thuhet në raport.