02LAJME

Arrestohet një i mitur në Vushtrri, tentoi ta therte me thikë një person, por u pengua nga një polic

Cropped view of teenage boy being handcuffed.

Një i mitur është arrestuar të premten rreth orës 18 në Vushtrri, pasi dyshohet se ka tentuar ta therte me thikë një person.

Sipas policisë, i dyshuari u pengua nga një zyrtar policor që ishte jashtë detyre.

Market Florenti
Market Florenti
Florenti Company
Koha

Thika i është konfiskuar të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit ai është liruar në procedurë të rregullt.