KOSOVËLAJME

Arr*estohet një person në Jarinje, i’u gjet hash*ash gjatë kontrollit

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Jarinje, pasi gjatë kontrollit i është gjetur substancë e dyshuar e llojit hashash, shkruan Mitropol.

Në raportin e policisë thuhet se tek i i dyshuari mashkull kosovar gjetur në posedim dhe konfiskuar 8.1 gr substancë e dyshuar e llojit hashash.

Florenti Company
Market Florenti
Market Florenti
Koha

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.”, thuhet në raport.