02LAJME

Arrestohet vushtrriasi, rrahu gruan dhe ushtroi edhe dhunë psikike, ajo u kthye tek familja e vet

Një burrë nga Vushtrria është arrestuar dje rreth orës 10:00 nga Policia e Kosovës, shkruan “Mitropol”.

Ai dyshohet se e ka sulmuar fizikisht gruan, dhe ka ushtuar dhunë psikike ndaj saj.

Market Florenti
Koha
Florenti Company

“Viktima me dëshirën e saj është kthyer tek familja e saj, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregullt.”, thuhet në raportin e PK-së./Mitropol/