KOSOVËLAJME

“Mshele meçkën, idiot…” Pal Lekaj gati sa nuk përleshet fizikisht me Armend Mujën

Deputeti i Vetëvendosjes Armend Muja dhe ai i AAK-së janë përplasur sot mes vete në mbledhjen e Komisionit për Buxhet dhe Financa.

Muja dëgjohet duke i thënë Lekajt: “Turp je ti”.

Florenti Company
Market Florenti
Koha
Market Florenti

Kësaj Lekaj iu përgjigj me fjalë ofenduese.

“Turp je ti edhe mshele. Mos ta nin, ti je bo shpifës i madh. Tepër je ka i etikon njerëzit. Duhet me të ardhë turp. Nuk je ka folë me fëmijë. Mshele meçkën. Idiot. Se ke dashtë me etiketu njerëz pa kon hiç Je msue me lapera”, i tha Lekaj, Mujës, duke dalë nga salla.

VIDEO:

https://fb.watch/lJahebC4wL/?mibextid=5Ufylb