LAJMESPORT

Dalin pamjet, ky ishte momenti skandaloz i zëvendësimeve në ndeshjen Trepça ’89 – Llapi

Trajneri i skuadrës së KF Llapit, Tahir Batatina, ka “harruar” rregullat e ndërrimeve, gjatë ndeshjes kundër Trepcës ’89, e vlefshme për Kupën e Kosovës.

Florenti Company
Market Florenti
Koha
Drejtuesi skuadrës llapjane, ka tentuar të kryej 7 zëvendësime, gjë e cila i ka shkuar huq, shkruan Indeksonline

Zëvendësim i 7-të ndodhi në kohen shtesë dhe pas intervenimit të delegatit, Blakqori u desht të kthehej sepse Llapi tashmë e kishte kaluar numrin e lejuar të zëvendësimeve.

Më poshtë e gjeni momentin e zëvendësimeve: