02LAJME

Deputetja Krasniqi: Spitali i Pediatrisë në Mitrovicë po funksionalizohet

 

Deputetja e LDK-së, Rrezarta Krasniqi, ka njoftuar se po funksionalizohet Spitali i Pediatrisë në Mitrovicë.

Florenti Company
Market Florenti
Koha

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se ky lajm i gëzon qytetarët dhe profesionistët shëndetësor të kësaj ane.

Ajo ka shtuar se ka bërë përpjekje të vazhdueshme si deputete për funksionalizimin e këtij spitali.