02LAJME

Këto janë inicialet e të riut qe vdiq pas aksidentit me motoçikletë

Foto Ilustrim

Sot në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Mitrovicë ka ndodhur një aksident mes një veture dhe një motoçilkete, ku si pasojë e lëndimeve motociklisti ka humbur jetën.

“Mitropol” mëson se viktima me inicialet Q.S punonte si ‘delivery’ në një piceri të hapur rishtazi në Shipol.

Market Florenti
Market Florenti
Florenti Company
Koha

Policia njoftoi se stafi mjekësor ka konfirmuar se si pasojë e lëndimeve të marra, drejtuesi i motoçikletës ka humbur jetën.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me hetimin e aksidentit.