LAJMESPORT

Mitrovicasi Arbër Zeneli përveç futbollit, tregon edhe talentin që ka në kuzhinë

Dy futbollistët e njohur kosovar, Arbër Zeneli dhe Valon Berisha janë me pushime dhe si duket kanë zgjedhur të kalojnë kohë së bashku.

Në një video të postuar në Instastory,  shihet Arbër Zeneli duke përgatitur ushqim për Berishën, i cili e ka quajtur ‘’babai i kuzhinës’’.

KL
Florenti Company
Market Florenti
Koha

Dyshja kanë raporte shumë të mira mes vete dhe gëzojnë një shoqëri prej një kohe të gjatë.