02LAJME

Mitrovicasi dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke e varur vetën

Para disa momentesh u raportua se një qytetar u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Vaganicë, shkruan ‘Mitropol’.

Personi që u gjet i vdekur dyshohet se e ka varur veten.

Florenti Company
Market Florenti
Koha

Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës dhe autoambulanca.

Ndërkaq trupi i pajetë po vazhdon të qëndroj ende brenda shtëpisë./Mitropol