02LAJME

Mitrovicë: Dyvjeçari bie në pusetë, pëson lëndime trupore

Një dyvjeçar ka rënë në një pusetë duke pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicë, më saktësisht tek tuneli i parë.

Florenti Company
Koha
Market Florenti

Lidhur me këtë, një burrë është ankuar në polici se një person kishte kryer punime në rrjetin e kanalizimit dhe e kishte lënë pusetën e hapur.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në emergjencën e Qendren Kryesore të Mjekësisë Familjare dhe më pas është liruar për në shtëpi.

Lidhur me rasti, deri me tani nuk është takuar i dyshuari.

Rasti nën hetime.