02KOSOVËLAJME

Polici i Kosovës u sulmua në një kafiteri në Mitrovicë gjatë kohës që ishte në detyrë zyrtare

Një pjesëtarë i Policisë së Kosovës gjatë ditës së djeshme është sulmuar, shkruan Mitropol.

Pjesëtari i Policisë së Kosovës është sulmuar në një kafiteri në rrugën “Mbretëresha Teutë”, gjatë kohës që ai ishte në detyrë zyrtare.

Market Florenti
Florenti Company
Koha

I dyshuari që ka sulmuar policin është dërguar në mbajtje dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.