02LAJME

Policia gjen dhe konfiskon substancë narkotike në automjetin e një personi në Skënderaj

Foto ilustrim

Gjatë kontrollit dje në një automjet në rrugën “Epopeja e Jasharajve” në Skenderaj është gjetur një sasi e substancës narkotike, shkruan Mitropol.

Në automjetin e kontrolluar është gjetur dhe konfiskuar sasi e substancës narkotike të llojit marihuanë.

Market Florenti
Florenti Company
Koha

“21 paketime në qese plastike dhe dy koka të Marihuanës, të gjitha në peshë 14.4 gram”, thuhet në raportin policor.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.