KOSOVËLAJME

‘Sulmohet’ Moderatori Sadri Imeri e analisti Fatmir Sheholli nga serbët në veri derisa po luanin Kurtin e Rakiqin, ndërhyn Policia e Kosovës – Ja çfarë ju ndodhi!

Moderator i emisionit Kojshia Show, Sadri Imeri e analisti Fatmir Sheholli, ishin në veriun e Mitrovicës për të realizuar një video me përmbajtje komike.

Ata kanë improvizuar një lojë në mes të kreut të Listes Serbe, Goran Rakiq, të cilin e interpretoi Fatmir Sheholli dhe kryeministrit Albin Kurti, të cilin e interpretoi moderatori Sadri Imeri.

Florenti Company
Koha
Market Florenti

Deri sa ishin duke debatuar në rolet e tyre, Sadriut e Fatmirit u ndodhi një incident.

Siç edhe mund ta shihni në videon e më poshtme, duket se ata së bashku me ekipin që po xhironte, janë sulmuar nga serbët, për shkak lojës së tyre në këtë pjesë.

Nuk dihet nëse sulmi ka ndodh në të vërtetë, apo ka qenë pjesë e lojës në këtë video. Mbetet të shihet se a ishte sulm në të vërtetë apo çfarë ndodhi.

VIDEO:

https://youtu.be/0nX6XaQ42cw