02LAJME

Sulmohet në Lagjen e Boshnjakëve, një person bëhet për spital

Foto ilustrim

Një përleshje fizike ka ndodhur dje rreth orës 19:00 në rrugën “Tirana” në Lagjen e Boshnjakëve në veri të Mitrovicës, njofton “Mitropol”.

Ankuesi ka raportuar në Policinë e Kosovës se pas një mosmarrëveshje lidhur me një shitblerje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari.

Koha
Market Florenti
Florenti Company

Personi i sulmuar ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt./Mitropol/