02LAJME

Vushtrria çerdhe droge, një personi i gjindet drogë dhe mulli droge

Vushtrria ka filluar të shndërrohet në një vend ku përdorimi i drogave po shënon rritje të theksuar.

Mbrëmë në rrugën “Burim Muli” rreth orës 03:30 policia ka arrestuar një të dyshuar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike dhe një mulli për bluarje të narkotikëve, shkruan “Mitropol”.

Koha
Market Florenti
Florenti Company

Pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./Mitropol/