02KOSOVËLAJME

Vushtrria si Texasi, Policia gjen armën me 18 fishekë gjatë bastisjes në një shtëpi, i dyshuari s’ishte aty

Foto ilustrim Mitropol

Policia e Kosovës ka realizuar një bastisje dje rreth orës 10:35 në shtëpinë e një personi të dyshuar në Vushtrri, shkruan “Mitropol”.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit kosovar është gjetur dhe sekuestruar një armë dhe 18 fishekë.”, njofton Policia në raportin 24 orësh.

Florenti Company
Koha
Market Florenti

Lidhur me rastin, meqenëse i dyshuari nuk ka qenë në shtëpi, të njëjtit i është lënë ftesa për paraqitje në stacion policor. Rasti nën hetime./Mitropol/