02SPORT

Nga miniera në Stan Tërg, KB Trepça në mënyrë të veçantë prezanton fanellat e reja

Nënkampionia e Kosovës në basketboll, Trepça, ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2023/2024.

Rinia, tifozët, palestra, miniera, yjet e ekipit dhe tingujt e këngës së famshme “Semafori” të MC Kresha dhe Lyrical Son,  janë disa nga karakteristikat e prezantimit të uniformës së re, që gjendet nga sot në “Fan Shop”-in e klubit.

Market Florenti
Florenti Company
Koha
Market Florenti

Klubi mitrovicas sërish hynë në garë për trofe, dhe për këtë ka ofruar trajner kualitativ dhe basketbollistë profesionist.

VIDEO