02IN MEMORIAM

E dhimbshme: Ky është i riu, Azem Shaqiri nga Klina e Poshtme e Skenderajt, që ka ndërruar jetë sot

Para pak orësh një person është gjendur pa shenja jetë në Skenderaj përkatësisht në fshatin Klinë e Ultë.

Mosha e personit që humbi jeten është rreth 28 vjet, ndërsa emri i tij është Azem Shaqii, deri tani nuk dihen rrethanat e vdekjes se tij.

Market Florenti
KL
Koha
Florenti Company

Rastin për “Mitropol” e ka konfirmuar edhe Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë së Kosovës për Mitrovicën Jugore.

“Sot, rreth 14:30, Policia, ka pranuar infomatën se në Sptialin Rajonall është sjellë pa shenja jete viktuma mashkull 28 vjeçar nga Skenderaj.
Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet dhe zbardhjen e rrethanave të rastit.
Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, ka thënë Avni Zahiti